Secret SPA – proč právě k nám?

  • Unikátní koncepce a nově zrekonstruované prostory (2020) v soukromí a se 100% diskrétností
  • Lokace v centru Prahy – 2 minuty chůze od zastávky metra – I.P Pavlova
  • Rezervace online, telefonicky či přes mail s možností platy online i hotově
  • Finská sauna s blahodárnými účinky a prostorná vířivka s vodní masáží
  • Možnost párové relaxační masáže či originální masáže Tantra
  • Unikátní romantické balíčky, kterými potěšíte svého partnera či partnerku
  • Pobyt u nás můžete zakoupit a darovat také formou krásných dárkových poukazů
  • Spokojení zákazníci a jejich recenze, které naleznete v knize návštěv
 

Hodinový hotel

Nevšední chvíle v mileneckém azylu Secret SPA

Máte volno a rádi byste strávili tento čas s partnerem a oživili si svůj milostný život?

Vyzkoušejte unikátní milenecký azyl Secret SPA v centru Prahy, kde si užijete i vířivku.

Voda je živlem spojeným s relaxací, napuštěná vana je symbolem odpočinku. Budete se cítit mnohem lehčí, starosti nechte za dveřmi a užijte si chvilky plné vášně a vzájemné blízkosti. Nakonec, proč pořád spěchat a sledovat hodinky? Život je přece o něčem jiném…

Masáž je připravena, vonné oleje a svíčky vás inspirují. Náš hodinový hotel slibuje nevšední atmosféru spojenou se zajímavou hrou světel. Vířivka nakonec potěší vaše fyzické i duševní zdraví, masáž vodními tryskami je velmi příjemná a zábavná.

NAPSALI O NÁS

S přítelkyní jsme si chtěli na výročí zajít do wellness a zaujala nás možnost ubytování takto v soukromí, navíc v centru na Praze 2. Strávený čas byl super a pobyt hodnotíme oba kladně - apartmá je zařízeno hezky a zároveň je zde vše uděláno tak nějak vyzývavě, což nám pomohlo se pořádně odvázat 😉 Za sebe ještě musím dodat, že výhled ze zrcadla vedle postele byl také zajímavý :o) Vířivka je taky fajn. Vše maximálně čisté - velké ručníky, láhev sektu.. nevím co bych vytknul. Snad jen, že ten čas utekl moc rychle. Určitě zase rádi přijdeme. Martin a Nela.

Martin

Intimita ve dvou přímo v srdci Prahy

Náš kouzelný milenecký azyl Secret SPA se nachází na Praze 2 – pouhé 4 minuty pěší chůze od zastávky metra I.P.Pavlova a také 4 minuty chůze od nejbližší tramvajové zastávky Bruselská. V místech, kde je celý
den velmi rušno. si můžete v našem hodinovém hotelu připomenout chvíle plné klidu a pohody. Vyzkoušejte ve nové prostředí nebo darujete relax svým blízkým. Připravili jsme pro Vás řadu vychytaných a originálních balíčků, kterými můžete obdarovat kohokoliv na kom Vám záleží. Ceny ubytování i zážitkové balíčky najde na stránce ceník.